Září 2010

Chceme vzkazy od Kellana! [Petice]

6. září 2010 v 18:30 | Ally <3 |  Site
Áno! Mě na tom opravdu hodně záleží! A udělám pro to všechno!
Tákže ještě jednou, o co mi vlastně jde?
Snažím se zkontaktovat Kellana a získat od něj alespoň jeden reportík pro tento blog a všechny jeho fanoušky zde! Jasně, samozdřejmě, že se mi to může podařit! Ale připadá mi hloupé na Kellana vybalit, že chci od něj report pro tento blog, bez fanoušků, bez ničeho! A tak Vás žádám o pomoc! Podepiště prosím petici !ZDE! a pošlete tuto zprávu dál, nejlépe pomocí banneru níže...

A jak říkám "NIC NENÍ NEMOŽNÉ, A TOTO PRO MĚ BUDE S VAŠÍ POMOCÍ HRAČKA!"


Oznámení

6. září 2010 v 17:29 | Ally <3 |  Site
Áhojky =)
Jak jste si jistě všimli, blog stojí za... ani né halíř... Tákže jsem se rozhodla, že se pokusím občas nějak donutit Kellana, aby pro jeho fanoušky v česku a má drahá SBčka ( kterých není ani tři :D asi tak ) občas něco napsal... =D Jsem schopná ho všelijak otravovta tak dlouho, dokud se mi to nepovede... :D I kdybych se měla sebrat a cestovat letadlem! Á pokud se mi to povede jednou, tak se mi to povede ají víckrát... Tákže kdyžtak zalořím i rubriku na vzkazy od Kellana <3 Táákk... Co na to říkáte, všichni přítomní i nepřítomní? =D A řekla bych, že čím víc Vás bude, tak tím je větší pravděpodobnost, že se mi to povede... Co myslíte? :D No... Kdyby se někdo nebránil, tak klidně můžete umístit odkaz, ikonku nebo banner na Váš blog/web... A já se rozhodně budu ají do budnoucnosti řídit heslem "Pro návštěvníky blogu všechno" :D ( ovšem jako vždy ) =)

Ally <3

Kellan Lutz : Nejsem kus masa!

5. září 2010 v 17:15 | Ally <3 |  Kellan
Daily-Kellan-Lutz

Hvězda ságy Twilight má pocit, že ho filmoví režiséři neberou vážně.
Ve 13 letech začal s vystupováním v TV seriálech, proslavil se však až rolí Emmetta Cullena v sáze Twilight. Teď má ale Kellan (25) plné zuby toho, že ho všichni obdivují jen kvůli jeho svalnatému tělu: "Jsem dobrý herec a zasloužím si seriózní jednání."

Kellanovi došlo, že s ním spousta lidí jedná jako s kusem masa ve chvíli, kdy mu zavolali z televize a pozvali do jedné talk show s prosbou, aby si hned na začátku svlékl tričko a ukázal své svaly. "Přišlo mi to vážně trapné."

"Na své tělo jsem pyšný a jsem rád, že se díky němu filmy, ve kterých hraji, prodávají lépe," řekl ještě Kellan a na závěr dodal: "Mohu ale nabídnout mnohem víc a hodlám to všem režisérům dokázat!"

Kromě hraní v Twilight, se Kellan také proslavil jako model spodního prádla značky Calvin Klein X. Spolu se Zacem Efronem a Taylorem Lautnerem se letos objevil na prvních místech žebříčku o nejpohlednější mužské tělo, který každoročně vyhlašuje časopis Men's Health.
Apply

5. září 2010 v 15:52 | Ally <3 |  Affilates

1. Jméno?
2. Web?
3. O čem tvůj blog je?

Shoot01 - GQ Italia

5. září 2010 v 15:21 | Ally <3 |  Gallery
ImageBam image uploadImageBam image uploadImageBam image uploadImageBam image upload
ImageBam image uploadImageBam image uploadImageBam image uploadImageBam image uploadImageBam image upload